Miejsce

Od pierwszego wejrzenia...

z widokiem...

Kiedy pierwszy raz ujrzeliśmy miejsce, do którego obecnie Was zapraszamy, zakochaliśmy się w rozpościerającym się przed nami widokiem jeziora Czorsztyńskiego, zielonych Gorców i majestatycznych Pienin. 

Zostawiliśmy tutaj ogrom czasu i serca, aby stworzyć miejsce, którym będziemy mogli podzielić się z każdym, kto chciałby zachować dla siebie skrawek tego wspaniałego widoku i atmosfery.

Wewnątrz

Duet młodych architektek zadbał, aby wnętrza naszych domków były pełne dobrego designu, umiejętnie wpisanego w otaczający krajobraz. Wspólnie udało nam się stworzyć eklektyczną, a zarazem przytulną przestrzeń pozwalającą na relaks i wyciszenie.

Inspirowane naturą

Natura otacza nas zewsząd, będąc integralną i niezwykle ważną częścią naszego życia. Dlatego w naszych domkach postawiliśmy na materiały, kolorystykę i stylistykę funkcjonującą w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Zewnątrz

Cenimy naturalne materiały. Elewacje domków wykonane są z desek opalanych japońską techniką shou sugi ban, natomiast tarasy, które notabene zbudowałem sam, wykonane są z deski olejowanej. Wszystko w zgodzie z przyrodą.

Udogodnienia

Naszych najmłodszych gości z pewnością ucieszy plac zabaw z drzewa akacjowego, który został wybrany i zatwierdzony przez Mariankę oraz Bruna. Oboje wystawili mu najwyższą możliwą notę.

Poniżej placu zabaw znajdziecie strefę ogniskową, gdzie wieczorami możecie upiec na ruszcie kiełbaski lub popatrzeć w gwiazdy.

Za dodatkową opłatą możecie również skorzystać z balii oraz sauny zlokalizowanych najbliżej domku nr 3 (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja).

Najbardziej wymagającym klientom sprosta nasz mobilny masażysta Pan Łukasz oferujący m.in. masaż gorącymi kamieniami, święcą czy też z olejkami eterycznymi (zapytaj o ofertę).

jezioro czorsztyńskie

Co może być lepszego niż 11 km² jeziora? Jezioro z widokiem na Tatry, Gorce i Pieniny w jednym. Fascynująca natura, piękne formacje skalne i rozpościerające się wokół górskie krajobrazy – wszystko w jednym miejscu

Udaj się na rejs statkiem, z którego pokładu zobaczysz Zamek Dunajec w Niedzicyruiny Zamku w CzorsztynieZaporę Wodną w Niedzicyskansen na półwyspie Stylchyn.

Na plaży Pieniny w Niedzicy (ok.5km od domków) możesz skorzystać ze strzeżonego kąpieliska oraz wypożyczyć kajaki, łódki czy rowerki wodne.

W Jeziorze Czorsztyńskim masz szansę złowić sandacza, szczupaka czy okonia. Do dyspozycji wędkarzy jest cała linia brzegowa za wyjątkiem odcinka będącego częścią rezerwatu przyrody Zielone Skałki.

Zimowe szaleństwo

Narty, biegówki, a może łyżwy? Zimą w okolicy czekają na Ciebie nie tylko wyciągi narciarskie, ale i trasy do narciarstwa biegowego (np. w Nowym Targu lub Kluszkowcach), czy też lodowisko w Niedzicy.  Wieczorem z pewnością chętnie wygrzejesz się na termach w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej czy w Szaflarach.

Najbliższe ośrodki narciarskie to:

GÓRY

Nasze domki to świetna baza wypadowa w Pieniny, Gorce oraz Tatry (również te po stronie słowackiej). Bez względu na to czy zdobywasz koronę gór polskich czy też szukasz spokojnej trasy na spacer z wózkiem – znajdziesz tu coś dla siebie.

Ścieżki rowerowe

Łódką, spacerem lub na rowerze – okolice Jeziora Czorsztyńskiego możesz zwiedzać jak chcesz. Umożliwi Ci to doskonała infrastruktura rowerowa, okalająca wokół całe jezioro. Kilometry doskonałych ścieżek rowerowych, którymi możesz dotrzeć również do Szczawnicy, Czerwonego Klasztoru lub podążyć w dowolną stronę śladem Dunajca.

Spotkajmy się w niezwykłych okolicznościach

Przy wschodzie i zachodzie słońca. Na sportowo i z książką przy kominku. Spotkajmy się w niezwykłym miejscu, w niezwykłych okolicznościach.