Domki

Nasze domki zostały zaprojektowane dla 5 gości. Każdy domek posiada salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym (zmywarka, piekarnik z funkcją mikrofali, ekspres do kawy, lodówka z małą zamrażarką), 2 dwuosobowe sypialnie (w tym jedna „otwarta“ na antresoli) oraz łazienkę z prysznicem.

W salonie znajduje się rozkładana sofa lub narożnik, na którym wygodnie prześpi się jedna osoba. Każdy domek posiada taras wyposażony w meble. Jeśli chcecie popracować zdalnie domek możemy doposażyć w biurko z krzesłem do pracy.

Najlepszy widok posiadają domki w pierwszym rzędzie, czyli domki 3 oraz 6. W drugiej kolejności polecamy domek 1, który pomimo tego, że znajduje się w ostatnim rzędzie ma również piękny widok z salonu. Najbardziej ograniczony widok na jezioro ma natomiast domek nr 2, w którym to jezioro widoczne jest jedynie przez okno kuchenne.

Domek 1

Domek 1 nazywamy męskim – mocna szafirowa kuchnia, płytki lastiko z grubym ziarnem i szara sofa tworzą spójną przestrzeń w typowo męskim stylu.

Domek 2

Domki 2 i 4 nazywamy damskimi — dominują tutaj przytulne róże (sofa, płytki, lampy) i delikatne szarości (kuchnia, lamperia w sypialni). Z pewnością przypadną do gustu wszystkim Paniom, ale mamy nadzieję, że i Panowie poczują się w nich komfortowo.

Domek 3

Projekt domku 3 budził nasze największe obawy, a finalnie stał się jednym z naszych ulubionych! Nieoczywista kuchnia w kolorze ceglanym, błękitna sofa, tropikalna sypialnia z tapetą w palmy — brzmi, jakby nic tu do siebie nie pasowało? A jednak efekt jest zaskakująco spójny! Co ważne — nasi najmłodsi goście będą zachwyceni wyborem tego właśnie domku, ponieważ jego taras graniczy bezpośrednio z placem zabaw.

Domek 4

Domki 2 i 4 nazywamy damskimi — dominują tutaj przytulne róże (sofa, płytki, lampy) i delikatne szarości (kuchnia, lamperia w sypialni). Z pewnością przypadną do gustu wszystkim Paniom, ale mamy nadzieję, że i Panowie poczują się w nich komfortowo.

Domek 5

Domek 5 nazywamy męskim – mocna szafirowa kuchnia, płytki lastiko z grubym ziarnem i burgundowe akcenty tworzą spójną przestrzeń w typowo męskim stylu.

Domek 6

Domek 6 to nasz domek premium — posiada największy taras i najlepszy widok. W projekcie wnętrz króluje drewno i zieleń. Dębowa kuchnia, malachitowa sofa i cudna roślina tapeta na ścianie szczytowej. Ten domek wygląda od A do Z tak, jak sobie go wymarzyliśmy.

Spotkajmy się w niezwykłych okolicznościach

Przy wschodzie i zachodzie słońca. Na sportowo i z książką przy kominku. Spotkajmy się w niezwykłym miejscu, w niezwykłych okolicznościach.